O NÁS

Vítáme Vás na stránkách expresní autodopravy URGENT SERVICE s. r. o.

Naší specializací je kritická přeprava zboží. Doručíme Vaši zásilku v nejkratším možném termínu, ať už pozemní dopravou anebo letadlem po celé Evropě, případně osobním kurýrem po celém světě.

Máme za sebou miliony bezpečných kilometrů a tisíce spokojených zákazníků. Pracujeme pro přední dodavatele výrobců automobilů a letadlových dílů. Zajišťujeme zásobování zdravotnickým materiálem i běžným zásobováním obchodů a společností v přesně daných termínech.

Jsme Vám k dispozici NONSTOP. O průběhu přepravy budete informováni dle Vašich dispozic přiděleným dispečerem. Zajišťujeme jak přepravy z ČR do zahraničí (EXPORT), tak ze zahraničí do ČR (IMPORT) anebo přepravy v rámci států EU (kabotáž).

Kromě expresních přeprav zajišťujeme i přepravy vytěžováním, sběrnou službou nebo zásobování systémem Just-in-Time.


Nákladní přepravy zajišťujeme v rozmezí celé Evropské unie včetně Balkánu. Naší specializací jsou ale především Švédsko, Norsko, Finsko, Francie, Španělsko, Portugalsko. Tyto přepravy zajišťujeme vlastními dodávkovými automobily anebo smluvními partnery kvůli maximálnímu zefektivnění rychlosti přeprav i cenách pro zákazníky. V případě větších zásilek jsme schopni zajistit i větší vozidla. Všechny zásilky jsou běžně pojištěné proti poškození a odcizení do 1 milionu Kč s možností navýšení pojistné částky v případě přepravy dražšího zboží.

Všechna vozidla jsou vybavena mobilním telefonem, GPS a monitoringem pro nonstop sledování pohybu vozu.

Osobní přepravy zajišťujeme osobním automobilem pro 3 až 4 pasažéry v rámci celé Evropy. Dopravíme Vás v nejkratším termínu do Vaší destinace včetně zavazadel -například k lékaři, na letiště, na dovolenou, na obchodní cestu. Zajistíme kompletní servis včetně ubytování , cateringu nebo vytipování a návštěvy zajímavých míst na trase. Nebojte se nás oslovit s jakýmkoli Vaším přáním.

Ceny nákladní autodopravy se stanovují individuálně podle trasy, váhy, množství zboží nebo i rychlosti dodání. Pro aktuální cenu Vašich požadavků nás prosím kontaktujte.

Ceny osobní přepravy se stanovují také individuálně dle Vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa: Lazecká 393/70a Olomouc 77900

Telefon: +420 773 609 890

Email: info (@)urgent-service.cz

Skype: express-service-czech